ANO chce zopakovat triumf a pokračovat v započaté práci

S cílem zvítězit a obhájit post primátora vstupuje hnutí ANO do komunálních voleb ve statutárním městě Pardubice. Hnutí vede z pozice lídra, stejně jako před čtyřmi roky, Martin Charvát. Ten bude usilovat o znovuzvolení primátorem města. Volby v krajském městě se konají v pátek 5. a v sobotu 6. října 2018.

„Za čtyři roky se nám v koaliční spolupráci podařilo splnit výraznou část našeho volebního programu. Chceme pokračovat v započaté práci a udělat další kroky pro lepší Pardubice. Máme připravený podrobný program, který chceme občanům Pardubic přiblížit prostřednictvím  našich komunikačních kanálů a intenzivní kontaktní kampaní,“ řekl lídr kandidátky a současný primátor města Pardubic Martin Charvát.

Pětačtyřicetiletý charismatický primátor sestavil za podpory členské základny silný tým pro „velkou radnici“, ANO dále kandiduje na většině  městských obvodů. Jmenujme „dvojku“ s Radkem Hejným a „pětku“ s Jiřím Rejdou, v nich budou starostové obhajovat své mandáty. I v dalších městských obvodech vedou kandidátky silné osobnosti: ředitelka Mateřské školy Korálek Alena Stehnová v prvním, středoškolská pedagožka Alena Suková ve třetím, krajský zastupitel a ředitel pojišťovací agentury Jan Procházka na čtvrtém, v němž kandiduje i bývalý hokejista Jan Bulis, nebo předseda představenstva dopravního podniku Robert Klčo na „šestce“.

Zpět na „velkou kandidátku“: její „dvojkou“ je náměstkyně primátora Helena Dvořáčková, třetím v pořadí úspěšný generální manažer HC Dynamo Pardubice a radní Dušan Salfický, na čtvrté pozici Jiří Rejda, perspektivní starosta pátého obvodu, a první pětku uzavírá manažer marketingu a PR hokejového klubu Jan Hrabal.

„Pečlivě jsme skládali náš tým tak, aby v něm byli pracovití lidé, kteří chtějí přiložit ruku pro lepší Pardubice. Jsou v něm zastoupeni stávající zastupitelé i zapálení nováčci, s nimiž tvoříme perfektní partu. Naším společným cílem je volby vyhrát, abychom mohli pokračovat v započaté práci,“ uvedl Martin Charvát. Hnutí ANO získalo v komunálních volbách před čtyřmi lety 21,44 procent hlasů.