DDM Beta vstoupí do nového roku s lepším zázemím

Dům dětí a mládeže Beta sídlící ve Štolbově ulici vstoupí do nového roku s vylepšeným zázemím. Stavbaři se zde letos pustili hned do několika oprav včetně výměny oken, opravy rozvodů v suterénu a vyměnili také střechu nad přízemní částí objektu. Náklady spojené s těmito pracemi přitom vyšly městský rozpočet na více jak 13,5 milionu korun.

Největší investice vyvolala výměna oken včetně instalací žaluzií a sítí proti hmyzu za téměř 7,3 milionu korun. Za zhruba 930 tisíc korun byly opraveny rozvody v suterénu. Další etapa prací pak zahrnovala potřebnou a nezbytnou rekonstrukci střechy nad přízemím, které nyní zdobí nový světlík a která vyšla na více jak 5,3 milionu korun.

Radnice se snaží zvelebovat objekty zaměřené na aktivity pro děti pravidelně, do modernizace DDM Beta investovala již v loňském roce, kdy byl v objektu rekonstruován gymnastický sál za zhruba půl milionu korun. DDM Beta poskytuje zázemí přibližně 1500 dětem docházejícím na různé kroužky, mezi nimi i úspěšnému pohybovému studiu Hroch.