Pardubická oblastní organizace hnutí ANO 2011 má nové vedení

Pardubická oblastní organizace hnutí ANO 2011 má nové vedení. Rozhodl o tom v pondělí večer volební sněm pardubické oblastní organizace. Předsedou oblasti Pardubice byl drtivou převahou zvolen Martin Charvát, primátor statutárního města Pardubice. Prvním a tedy statutárním místopředsedou byl zvolen Robert Klčo. Dalšími místopředsedy pardubické oblasti se stali František Dittrich a Jan Nadrchal.

Martin Charvát vystřídal na postu předsedy organizace Helenu Dvořáčkovou, která tuto funkci zastávala od ustanovení pardubické oblasti v roce 2013.

„Pardubická oblast není jen o městě Pardubice, jsou zde sdruženy i místní organizace okolních obcí, území kopírující okres Pardubice. Pro ty všechny chci být tmelícím, spojujícím prvkem, který nachází a přesně definuje společné zájmy a cíle. Zároveň chci přispět k zlepšení pozitivního nahlížení na značku hnutí v našem regionu,“ řekl zvolený předseda pardubické oblasti ANO Martin Charvát.

Pardubický primátor poděkoval svojí předchůdkyni Heleně Dvořáčkové za dlouholetou kvalitní práci pro hnutí. „Hnutí ANO, alespoň v okrese Pardubice má za sebou velmi úspěšnou období. Nesmíme po komunálních volbách usnout na vavřínech a musíme se připravovat jak na letošní evropské volby, tak na ty krajské, které budou v roce 2020,“ dodal nový předseda pardubické oblasti hnutí Martin Charvát.

Hnutí ANO čeká příští týden krajský volební sněm, ze kterého vzejde nový krajský předseda nebo předsedkyně a místopředsedové.