Zúčastnil jsem se AVON pochodu v Pardubicích

V neděli 20. května 2018 jsem si nemohl nechat ujít prospěšnou akci AVON pochod v Pardubicích. Této akce se účastní miliony lidí ve více než 58 zemích světa na důkaz podpory ženám s rakovinou prsu. Jsem rád, že podobná aktivita zavítala i k nám do Pardubic.

Sešli jsme se v neděli po obědě na Pernštýnském náměstí, koupil jsem si šedé tričko, abych přispěl do sbírky a ve tři hodiny jsme se vydali na tříkilometrový okruh centrem. Poté, co jsme se všichni vrátili, nám zahrála skupina Sabrage.

Bylo to fajn odpoledne zpestřené dobrou věcí. Jsem rád, že jsme se na akci potkali se Štěpánkou Fraňkovou, ředitelkou Pardubické nemocnice. Hezky jsme si popovídali, bylo to úplně něco jiného než na zastupitelstvu.

Parádně nám vyšlo počasí, svítilo sluníčko, ale zase tak akorát a nepršelo. Děkuji všem organizátorům za realizaci tohoto projektu a již se těším na další ročník u nás v Pardubicích!

Pokud Vás zajímají podrobnosti o AVON pochodu, který podpořil i nadační fond Pardubická filantropie, tak se podívejte na jeho webové stránky.